Servis / Satış Sonrası Hizmetler

400 m2 kapalı alanda kurulmuş olan servis alanımızda mekanik, kaporta-boya, hidrolik, elektrik ve elektronik konularında uzman olan ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte bünyemizde bulunan saha servis ekibimiz sayesinde müşterilerimize kesintisiz hizmet verebiliyoruz. Gerekli yedek parça ve ekipmana sahip olan saha servis ekibimiz birçok arızaya yerinde müdahale ederek makinelerin aralıksız çalışmasını sağlayabilmektedir.

EKİBİMİZ:

  • Elektrik, elektronik ve hidrolik alanlarında konusunun uzmanı olan ekibimizle müşterilerimize ve sektördeki diğer meslektaşlarımıza hizmet vermekteyiz.
  • Ustalık Belgesi ve Mesleki Yeterlilik Belgesi yanı sıra makine parkımızdaki markaların üreticilerinden alınmış olan makine kullanım, bakım onarım eğitimlerine istinaden düzenlenen sertifikalara sahip olan uzman ekibimizle yüksek kalitede servis hizmeti sunuyoruz.

FAALİYETLERİMİZ:

  • Kiralama Parkımızdaki makinelerin A dan Z ye revizyonu kendi bünyemizde yapılmaktadır.
  • Araç üstü Vinçlerinizin tüm tamir bakım onarım ve araç aktarma işlemleri, konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Arıza bildirimleri merkezimize ulaşmaktadır. Gelen talepler, konuyla ilgili kişiye yönlendirilir. Teknik ekibimizin ilk incelemesinden sonra 24 saat içinde arıza giderilir veya muadil makine ile gerekli değişim gerçekleştirilir.
  • Kiralama Parkımızdaki makaslı platformlar haricindeki makinelerimizin kiralama hizmetlerinde operatör hizmeti de vermekteyiz.
  • Mobil vinç ve kule vinç kiralama hizmetlerimizde öncelikle uzman ekibimiz tarafından yerinde keşif yapılır. Akabinde, proje ekibimiz tarafından projelendirme ve planlama yapılır. Gerekli izinlerin alınmasının ardından montaj veya demontaj yapılacak ekipmanın sevkiyatı yapılarak operasyona başlanır ve projede belirlenen montaj ve demontaj süresine riayet edilerek işlem tamamlanır. Bu sürecin tamamı tarafımızca takip edilmekte ve operasyonun tüm aşamaları kendi ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Makine teslimatları, ekibimizin kontrolünde ve kendi bünyemizde olan araçlarımızla gerçekleştirilmektedir. Teslimatlarda temel kullanım bilgileri paylaşılmaktadır.