Özel Proje Kiralama

 1. İstanbul ve çevresinde kurulan baz istasyonlarının nakliye ve montaj çalışmalarında ve telekominikasyon anten dikimlerinde 7 tondan 100 tona kadar araç üstü vinçlerimiz kullanıldı
 2. İstanbul E-5 Karayolu üzerinde Haliç’ den Beylikdüzü’ ne kadar olan bölgedeki üst geçit çalışmalarında 60 tondan 250 tona kadar mobil vinçlerimiz kullanıldı.
 3. Türkiye’nin en büyük projelerinden olan İstanbul Yeni Havalimanı Projesinde mobil vinç, kule vinç ve makaslı platformlarımız kullanılıyor. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen bu büyük projede şantiye başlangıcından bugüne kadar, ihtiyaç dahilinde değişen adetlerde makaslı platform, 30ton-60ton kamyon üstü vinç ve 80ton-100ton-200ton mobil vinç ile hizmet veriyoruz. Bunların yanı sıra 2 adet Liebherr ve 2 adet Potain olmak üzere toplam 4 adet kule vincimiz şantiyede çalıştı.
 4. Yavuz Sultan Selim Köprüsünün yapımı süresince sepetli platform, mobil vinç, araç üstü vinç ve kafes bomlu vinçlerimizle hizmet verdik.
 5. Alanında dünyanın en büyük ikinci fuarı olan ve yat, süper yat, mega yatların yanı sıra motor yat ile seyir teknelerinin ziyaretçilerle buluştuğu CNR Avrasya Boat Show’da sergilenen, 73 tona kadar ağırlıkta olan teknelerin denizden karaya çıkartılması ve fuar bitiminde karadan denize indirilmesi operasyonu firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 6-7 milyon Euro değerindeki bu özel teknelerin sudan çıkartılması ve yeniden suya indirilmesi ile ilgili uzmanlık ve ciddi bir tecrübe gerektiren bu çalışmayı 220 ve 250 tonluk makinelerimizle ve konusunda uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.
 6. Marmaray Projesinde, araçüstü vinçlerimizle tünel projesi tamamlanana kadar hizmet verdik.
 7. Yeşilköy Atatürk Havalimanında pistten çıkan Arap uçağının pist dışından çekilmesi ve demonte şekilde taşınması operasyonunda 45 tondan 80 tona kadar farklı makinelerimizle hizmet verdik.
 8. Ekolojik Enerji A.Ş.Çorlu Tesisindeki 60 tonluk ve 70 tonluk kazan montajlarını yaptık. Çalışmayı 120 ve 250 tonluk mobil vinçlerimiz ve 100 tonluk araç üstü vincimiz ile gerçekleştirdik.
 9. 35 tonluk araç üstü vinç ve 5 tonluk forklift, 250 tonluk mobil vinç ile önce 40 metreye çıkartıldı ve çalışma bitince yine 250 tonluk mobil vinç ile aşağı indirildi.
 10. Emaar Square Şantiyesinde 220 ve 250 tonluk mobil vinç kullanarak 200 tonluk mobil vinç 60 metre aşağı indirildi. Bu mobil vinç ile 24 adet kule vinç montajı ve demontajı gerçekleştirildi.
 11. İstanbul Yeni Havalimanı Projesinde çatı montajında kullanılmak üzere 100 tonluk vinç 250 tonluk vinçle, Ana Terminal binasının çatısına çıkartıldı.